Witch Club
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun venit pe in incinta site-ului Witch Club .
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Care este gardiana voastra preferata ?

In jos 
+2
Nobume Imai
happy_kid
6 participanți

Care e gardiana voastra preferata ?
 -Will
 -Irma
 -Taranee
 -Cornelia
 -Hay Lin
Vezi rezultatele
AutorMesaj
happy_kid
Discipol
Discipol
happy_kid


feminin
Numarul mesajelor : 41
Varsta : 28
Stare de spirit : bucuroasa
Puncte vrajtoresti :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue30 / 10030 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Monede :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue130 / 100130 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Respectarea regulilor :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Medalii : Care este gardiana voastra preferata ? Rii8fp
Data de inscriere : 09/11/2008

Care este gardiana voastra preferata ? Empty
MesajSubiect: Care este gardiana voastra preferata ?   Care este gardiana voastra preferata ? Icon_minitimeMier Dec 31 2008, 15:18

Eu am doua gardiene preferate : Cornelia si Hay Lin. Cornelia imi place deoarece este draguta si in pas cu moda [ca si mine] si Hay Lin deoarece este vesela si visatoare.

Totusi o aleg pe Hay Lin .

A voastra care e ?
Sus In jos
Nobume Imai
Gardian
Gardian
Nobume Imai


feminin
Numarul mesajelor : 182
Varsta : 24
Localizare : Tumblr
Joburi/Distractii : Animanga ; Medicina
Stare de spirit : Pretty sadistic
Puncte vrajtoresti :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue130 / 100130 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Monede :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue320 / 100320 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Respectarea regulilor :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/01/2009

Care este gardiana voastra preferata ? Empty
MesajSubiect: Re: Care este gardiana voastra preferata ?   Care este gardiana voastra preferata ? Icon_minitimeMier Ian 07 2009, 15:01

Ehm...daca vedeti ca la nume mi-am pus Will_Cherry atunci gardiana mea preferata este Will
Sus In jos
http://kmuiyato.tumblr.com/
I-Mikchanz
Ucenic Vrajitor
Ucenic Vrajitor



feminin
Numarul mesajelor : 39
Varsta : 25
Puncte vrajtoresti :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue60 / 10060 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Monede :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue210 / 100210 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Respectarea regulilor :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Functie : Care este gardiana voastra preferata ? 14d3xi9
Data de inscriere : 21/12/2008

Care este gardiana voastra preferata ? Empty
MesajSubiect: Re: Care este gardiana voastra preferata ?   Care este gardiana voastra preferata ? Icon_minitimeDum Ian 11 2009, 11:37

Am votat cu Hay Lin.Este gardiana mea preferata pentru ca este visatoare, cum sunt eu, ii place desenul si este si talentata, nu?Ei, mie imi place sa desenez, si sunt si putin talentata.Si din alte puncte semanam, dar eu nu le spun, pentru ca sunt destule.
Imi place de Hay Lin 100% din toate punctele de vedere.
Imi place si Irma, dar nu, nu este mai dragutza ca Hay Hey Laughing
Sus In jos
Denisa Will
Vrajitor
Vrajitor
Denisa Will


feminin
Numarul mesajelor : 94
Varsta : 28
Joburi/Distractii : mai multee
Stare de spirit : happy
Puncte vrajtoresti :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Monede :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue175 / 100175 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Respectarea regulilor :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Medalii : Care este gardiana voastra preferata ? V5ej4x
Miros : Capsuni
Data de inscriere : 08/11/2008

Care este gardiana voastra preferata ? Empty
MesajSubiect: Re: Care este gardiana voastra preferata ?   Care este gardiana voastra preferata ? Icon_minitimeDum Ian 11 2009, 11:40

Eu votez cu Will deoarece este gardiana mea preferata. Este lidera gardienelor si totodata o fata simpatica ^^

Deci o votez pe Will Smile
Sus In jos
I-Mikchanz
Ucenic Vrajitor
Ucenic Vrajitor



feminin
Numarul mesajelor : 39
Varsta : 25
Puncte vrajtoresti :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue60 / 10060 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Monede :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue210 / 100210 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Respectarea regulilor :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Functie : Care este gardiana voastra preferata ? 14d3xi9
Data de inscriere : 21/12/2008

Care este gardiana voastra preferata ? Empty
MesajSubiect: Re: Care este gardiana voastra preferata ?   Care este gardiana voastra preferata ? Icon_minitimeDum Ian 11 2009, 11:42

Haideti totusi, sa facem acest thread Important^^
E ok?Smile
Sus In jos
Nobume Imai
Gardian
Gardian
Nobume Imai


feminin
Numarul mesajelor : 182
Varsta : 24
Localizare : Tumblr
Joburi/Distractii : Animanga ; Medicina
Stare de spirit : Pretty sadistic
Puncte vrajtoresti :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue130 / 100130 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Monede :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue320 / 100320 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Respectarea regulilor :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/01/2009

Care este gardiana voastra preferata ? Empty
MesajSubiect: Re: Care este gardiana voastra preferata ?   Care este gardiana voastra preferata ? Icon_minitimeDum Ian 11 2009, 11:47

defapt mie imi place de toate gardienele bzzz
Sus In jos
http://kmuiyato.tumblr.com/
Yumi
Elev la Sheffield
Elev la Sheffield
Yumi


feminin
Numarul mesajelor : 17
Varsta : 24
Puncte vrajtoresti :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue15 / 10015 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Monede :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Respectarea regulilor :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 21/02/2009

Care este gardiana voastra preferata ? Empty
MesajSubiect: Re: Care este gardiana voastra preferata ?   Care este gardiana voastra preferata ? Icon_minitimeSam Feb 21 2009, 16:45

Irma si HayLin:PCu siguranta ele sunt.Inainte imi placea numai Irma.Dupaia numai HayLin.Dar am ajuns la concluzia ca im plac amandoua^^
Sus In jos
Nobume Imai
Gardian
Gardian
Nobume Imai


feminin
Numarul mesajelor : 182
Varsta : 24
Localizare : Tumblr
Joburi/Distractii : Animanga ; Medicina
Stare de spirit : Pretty sadistic
Puncte vrajtoresti :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue130 / 100130 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Monede :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue320 / 100320 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Respectarea regulilor :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/01/2009

Care este gardiana voastra preferata ? Empty
MesajSubiect: Re: Care este gardiana voastra preferata ?   Care este gardiana voastra preferata ? Icon_minitimeSam Feb 21 2009, 19:16

Da,I-Mikchanz este ok sa faci threadul important,oricum deja este Post-It.
Sus In jos
http://kmuiyato.tumblr.com/
doina_cornelia
Arhivrajitor
Arhivrajitor
doina_cornelia


feminin
Numarul mesajelor : 102
Varsta : 28
Joburi/Distractii : Dansul si cintatul
Stare de spirit : vesela si energica mereu
Puncte vrajtoresti :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Monede :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Respectarea regulilor :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 11/02/2009

Care este gardiana voastra preferata ? Empty
MesajSubiect: Re: Care este gardiana voastra preferata ?   Care este gardiana voastra preferata ? Icon_minitimeMar Feb 24 2009, 17:55

Eu am votat cu Cornelia Corny
Sus In jos
Nobume Imai
Gardian
Gardian
Nobume Imai


feminin
Numarul mesajelor : 182
Varsta : 24
Localizare : Tumblr
Joburi/Distractii : Animanga ; Medicina
Stare de spirit : Pretty sadistic
Puncte vrajtoresti :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue130 / 100130 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Monede :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue320 / 100320 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Respectarea regulilor :
Care este gardiana voastra preferata ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Care este gardiana voastra preferata ? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/01/2009

Care este gardiana voastra preferata ? Empty
MesajSubiect: Re: Care este gardiana voastra preferata ?   Care este gardiana voastra preferata ? Icon_minitimeMar Aug 08 2017, 16:55

Precum in 2009, gardiana mea preferata tot Will e.
Si e urmata indeaproape de Hay-Lin.
Sus In jos
http://kmuiyato.tumblr.com/
Continut sponsorizat





Care este gardiana voastra preferata ? Empty
MesajSubiect: Re: Care este gardiana voastra preferata ?   Care este gardiana voastra preferata ? Icon_minitime

Sus In jos
 
Care este gardiana voastra preferata ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» care este trupa sau cantaretul vostru preferat??
» H2o
» Cartile pe care le am sunt ..
» Forumuri din echipa ForumGratuit
» Instrumentul muzical care va place

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Witch Club :: Totul despre Witch :: Personajele-
Mergi direct la: