Witch Club
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun venit pe in incinta site-ului Witch Club .
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Instrumentul muzical care va place

In jos 
5 participanți

Ce instrumente va plac?
 1. Toba
 2.Corn
 3.Flaut
 4.Fluier
 5.Chitara
 6.Pian/Orga
 7.Mai multe
 8.Niciunul
 9.Toate
 10.NS/NR {Nu stiu,nu raspund}
Vezi rezultatele
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Instrumentul muzical care va place Empty
MesajSubiect: Instrumentul muzical care va place   Instrumentul muzical care va place Icon_minitimeJoi Dec 18 2008, 16:52

Smile Cred ca sunt multi pe aici carora le place un anumit instrument muzical si altii care chiar cand sau iau lectii la unul.Care e al vostru?Mie una imi place pianul,orga electrica si chitara,desi nu iau lectii ma joc pe site-uri pe jocuri cu instrumentele care imi plac.Dar care nu va plac :?: Eu nu cunosc prea multe instrumente muzicale,mai spuneti-mi si voi cateva aici Wink Smile .
Sus In jos
baby_girl
Gardian
Gardian
baby_girl


feminin
Numarul mesajelor : 180
Varsta : 27
Localizare : in the dark of sky
Joburi/Distractii : desenatul, uitatul la tv, statul pe mess si uneori si compusul de poezii
Stare de spirit : mereu schimbatoare!!
Puncte vrajtoresti :
Instrumentul muzical care va place Left_bar_bleue190 / 100190 / 100Instrumentul muzical care va place Right_bar_bleue

Monede :
Instrumentul muzical care va place Left_bar_bleue290 / 100290 / 100Instrumentul muzical care va place Right_bar_bleue

Respectarea regulilor :
Instrumentul muzical care va place Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Instrumentul muzical care va place Right_bar_bleue

Medalii : Instrumentul muzical care va place 35jcnlj
Miros : Flori de munte !
Data de inscriere : 01/11/2008

Instrumentul muzical care va place Empty
MesajSubiect: Re: Instrumentul muzical care va place   Instrumentul muzical care va place Icon_minitimeVin Dec 19 2008, 22:12

mie imi place mult chitara. am incercat o data sa cant la cineva si chiar daca e greu totusi imi place. imi pare rau ca nu am chitara ca daca as avea as canta toata ziua la ea Smile !
Sus In jos
http://anime-and-disney-fri.1talk.net/
Daya-Chan
Arhivrajitor
Arhivrajitor
Daya-Chan


feminin
Numarul mesajelor : 133
Varsta : 28
Joburi/Distractii : mai multee
Stare de spirit : melancolica
Puncte vrajtoresti :
Instrumentul muzical care va place Left_bar_bleue130 / 100130 / 100Instrumentul muzical care va place Right_bar_bleue

Monede :
Instrumentul muzical care va place Left_bar_bleue320 / 100320 / 100Instrumentul muzical care va place Right_bar_bleue

Respectarea regulilor :
Instrumentul muzical care va place Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Instrumentul muzical care va place Right_bar_bleue

Medalii : Instrumentul muzical care va place 2a5yk49
Functie : Instrumentul muzical care va place 2119th5
Data de inscriere : 01/11/2008

Instrumentul muzical care va place Empty
MesajSubiect: Re: Instrumentul muzical care va place   Instrumentul muzical care va place Icon_minitimeMar Ian 13 2009, 19:46

Pai mie cel mai mult imi place sa cant la chitara ^^ Cand eram mai mica am luat lectii si pot spune ca ajunsesem sa ma pricep... ma rog reusisem sa nu mai zdrangan aiurea Smile)
Imi mai place si pianul si vioara doar ca sa ascult , nu sa cant eu la ele Smile)

Well care mai sunt instrumentele voastre ?
Sus In jos
https://witchclub.catsboard.com
Nobume Imai
Gardian
Gardian
Nobume Imai


feminin
Numarul mesajelor : 182
Varsta : 24
Localizare : Tumblr
Joburi/Distractii : Animanga ; Medicina
Stare de spirit : Pretty sadistic
Puncte vrajtoresti :
Instrumentul muzical care va place Left_bar_bleue130 / 100130 / 100Instrumentul muzical care va place Right_bar_bleue

Monede :
Instrumentul muzical care va place Left_bar_bleue320 / 100320 / 100Instrumentul muzical care va place Right_bar_bleue

Respectarea regulilor :
Instrumentul muzical care va place Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Instrumentul muzical care va place Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/01/2009

Instrumentul muzical care va place Empty
MesajSubiect: Re: Instrumentul muzical care va place   Instrumentul muzical care va place Icon_minitimeMier Ian 14 2009, 14:57

eu votez cu pianul si orga,ca imi place cum suna adica am cantat si eu la pian si avea un sunet de relaxare totala
Sus In jos
http://kmuiyato.tumblr.com/
Yumi
Elev la Sheffield
Elev la Sheffield
Yumi


feminin
Numarul mesajelor : 17
Varsta : 24
Puncte vrajtoresti :
Instrumentul muzical care va place Left_bar_bleue15 / 10015 / 100Instrumentul muzical care va place Right_bar_bleue

Monede :
Instrumentul muzical care va place Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Instrumentul muzical care va place Right_bar_bleue

Respectarea regulilor :
Instrumentul muzical care va place Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Instrumentul muzical care va place Right_bar_bleue

Data de inscriere : 21/02/2009

Instrumentul muzical care va place Empty
MesajSubiect: Re: Instrumentul muzical care va place   Instrumentul muzical care va place Icon_minitimeSam Feb 21 2009, 20:01

Mie imi plac mult tobele I love you Cand eram mai mica imi luam 2 creioane si bateam in birou Laughing
Sus In jos
doina_cornelia
Arhivrajitor
Arhivrajitor
doina_cornelia


feminin
Numarul mesajelor : 102
Varsta : 28
Joburi/Distractii : Dansul si cintatul
Stare de spirit : vesela si energica mereu
Puncte vrajtoresti :
Instrumentul muzical care va place Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Instrumentul muzical care va place Right_bar_bleue

Monede :
Instrumentul muzical care va place Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Instrumentul muzical care va place Right_bar_bleue

Respectarea regulilor :
Instrumentul muzical care va place Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Instrumentul muzical care va place Right_bar_bleue

Data de inscriere : 11/02/2009

Instrumentul muzical care va place Empty
MesajSubiect: Re: Instrumentul muzical care va place   Instrumentul muzical care va place Icon_minitimeSam Feb 28 2009, 13:31

eu am ales chitara
Sus In jos
Continut sponsorizat





Instrumentul muzical care va place Empty
MesajSubiect: Re: Instrumentul muzical care va place   Instrumentul muzical care va place Icon_minitime

Sus In jos
 
Instrumentul muzical care va place
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Jonas Brothers!
» Cartile pe care le am sunt ..
» Ghiceste userul care urmeaza
» Care este gardiana voastra preferata ?
» care este trupa sau cantaretul vostru preferat??

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Witch Club :: Discutii generale :: Muzica-
Mergi direct la: